Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Osiągnięcia:

 

·         Wyjazd na Słowację w ramach wizyt studyjnych w zakładach pracy i na uczelniach

W dniach  26-30.05.2015 członkowie koła naukowego uczestniczyli w wyjeździe  na Słowację.

Podczas pobytu studenci odwiedzili:

·        Uniwersytet w Żylinie

·        Uniwersytet Techniczny w Trnawie

Ponadto studenci odbyli wizyty studyjne w  następujących zakładach pracy:

·        Fabryka opon Continental w Puchovie

·        Fabryka  produkującą sprzęgła samochodowe ZF Slovakia w Trnawie

·        Fabryka szkła RONA w Lednické Rovne 

 

·         Udział w dniu Nanotechnologii i Mechatroniki

 Członkowie oraz sympatycy koła B@jt w dniu 22.04.2015 r. mieli przyjemność uczestniczyć w Dniu Nanotechnologii i Mechatroniki którego organizatorem był Wydział Mechaniczny Technologiczny Politechniki Śląskiej.

 

·         Spotkania z  przedstawicielami korporacji z branży: Capgemini Wrocław

Spotkania z pracownikami Capgemini polegały na zapoznaniu studentów koła B@jt z wszystkimi działami które funkcjonują w strukturze firmy.  Pracownicy Capgemini przybliżyli studentom jak wygląda praca lub ewentualne praktyki w ich zespole.

 

·         Udział w targach informatycznych CeBIT 2015 w Hanowerze

Członkowie koła Bajt mieli przyjemność gościć na targach informatycznych CeBIT 2015 w dniach 16,17,18 marca. Stoiska na targach zawierały najnowsze rozwiązania technologiczne z dziedzin: informatyki, automatyki, elektroniki oraz budowy maszyn. Sporą grupę wystawców stanowili również wystawcy oprogramowania wspierającego rozwiązania przemysłowe. Podczas targów studenci mieli możliwość rozmowy z przedsiębiorcami zza granicy jak również z przedstawicielami firm z kraju.

·         Gra Bad Quiz

Gra Bad Quiz to jak sama nazwa wskazuje, gra quiz na temat serialu "Breaking Bad" emitowanego w latach 2008-2013. Głównym celem tego projektu było lepsze zrozumienie paradygmatów programowania zorientowanego obiektowo (OOP), języka programowania Java oraz platformy android (Android SDK). Udostępnienie aplikacji w Google play pozwoliło na zapoznanie się z mechanizmami publikacji aplikacji, które w przyszłości zaowocują sprawniejszym zarządzaniem aplikacjami z poziomu konta developerskiego w Google Play. Niestety z powodu naruszania praw autorskich aplikacja musiała zostać zmodyfikowana i okrojona, straciła przez to na atrakcyjności. Gra została pobrana 92 razy, została oceniona przez 5 użytkowników na 5 gwiazdek (najwyższa ocena).

 

·         Spotkania z  przedstawicielami korporacji z branży: IBM Katowice